Dezenfektasyon
Su Arıtma
Tat ve Koku Giderimi Ozon Sağlık
Gıda Havuzlar
Tarım Hayvancılık
Ozonlu Yağlar

DEZENFEKTASYON

Yaşadığımız ortamlar birçok mikro-organizmayı barındırır. Bu organizmalar sağlığımız için tehtid oluşturur. Mikro-organizmalar uygun ortamlarda çoğalarak bağışıklık sistemimizi olumsuz etkiler ve sayısız hastalıklara yol açarlar.

Günümüzde insan faktörü nedeniyle kirlenme aşırı derecede artmış, doğal ozon gazı döngüsü bu kirlenmeye yetemez hale gelmiştir. Bu nedenle salgın hastalıklarda artışlar olmuştur.

Dezenfeksiyon bu yüzden önemlidir. İnsanlar sağlıklı kalabilmek için, yediklerini, içtiklerini, soludukları havayı dezenfekte ederek mikro-organizmaların kendilerine zarar vermesine, olası bir hastalığın yayılıp salgına dönüşmesine engel olmalıdırlar.

Ozon gazı; ev, işyeri, okul, sinema, otel, hastane ve sayısız yaşam alanının ortam kalitesini arttırarak yaşamınızı çok daha güvenli ve huzurlu bir şekilde sürdürmenize olanak sağlar.

Ozon gazı özellikleri nedeniyle yaşam alanlarını daha yaşanabilir hale getirmek için, ortam dezenfeksiyonunda kullanılabilir en sağlıklı ve en ekonomik çözümdür.


Ozon Nedir? Ozonun Özellikleri
Ozon Uygulama Alanları Ozon Kullanılan Sektörler
Ozon Jeneratörleri İletişim ve Sipariş
__  
©2006 Mikronozon.com (Version 3.0)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _